Важливо
Все про: mariupol(422)

Офіцери ЦВС «Волноваха» доправили підручники для навчальних закладів Волновахи та сіл району

633
Мініатюра: 1

До Волновахи прибула партія підручників українською мовою, яка призначена для учнів шкіл населених пунктів району, які з цього навчального року переходять на навчання державною мовою.

З 55 загальноосвітніх шкіл району, до цього року в 12 викладання велось російською. Саме для першокласників цих шкіл й призначена навчальна література, яка була закуплена районним відділом освіти. Навчальні заклади отримають нові підручники для першого класу з математики, основ здоров’я, природознавства та букварі. Всього – це майже 500 кілограм книг.

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва «Волноваха» допомогли освітянам з транспортом для доставки книг з Маріуполя до Волновахи. Одразу після цього військові розпочали доставку підручників до загальноосвітніх шкіл населених пунктів Волноваського району.

Читайте також:  "Дії громадян при знаходженні підозрілих вибухонебезпечних предметів" - ЦВС та ДСНС провели урок з мінної безпеки в Мар'їнці

1

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:1286
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1286
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору