1 Сентябрь
Школи і дитсадки Маріуполя та сіл на лінії розмежування отримали від благодійників шпалери, — ЦВС ОТУ «Маріуполь»
Новини

Школи і дитсадки Маріуполя та сіл на лінії розмежування отримали від благодійників шпалери, — ЦВС ОТУ «Маріуполь»

1018
Мініатюра: 3

Публічне акціонерне товариство «Слов’янські шпалери – КФТП» через Маріупольський міський благодійний фонд допомоги ветеранам силових структур «Віра і Вірність» за сприянням командування оперативного командування «Північ» доправили до Маріуполя дві тони високоякісних шпалер.

Цей гуманітарний вантаж призначений для дошкільних закладів освіти та загальноосвітніх шкіл Маріуполя та населених пунктів, які розташовані на лінії розмежування.

Відомо, що досить велика кількість шкіл та садочків, особливо тих, які раніше знаходились у так званій «сірій зоні», мали значні труднощі щодо підготовки приміщень до нового навчального року. Тому шпалери від благодійників були дуже доречними.

Так, шпалери для проведення ремонту класних кімнат та аудиторій отримали Маріупольський дитячий навчальний заклад загального розвитку «Ясла-садок №7 «Колобок», дошкільний заклад управління освіти міської ради «Топольок», загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ст. №11. Також шпалери були передані у навчальні заклади населених пунктів на лінії розмежування, а саме Гранітне, Мар’їнка, Красногорівка, Талаківка, Кам’янка, Новоселівка.

Читайте також:  Дякуємо за допомогу!

Курівники навчальних закладів щиро подякували благодійникам та військовим за так необхідну та вчасну допомогу.

2

3

4

5

6

7

8

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору