Важливо
Все про: peoplesproject(22)

Біотех — реабілітація поранених

1079
Мініатюра: Vladyslav-in-1

Це Владислав  з 93 бригади, якому нещодавно лікарі виконали основну операцію в рамках лікування складного перелому плеча. Було проведене заміщення дефекту плечової кістки блоком остеопластичного матеріалу з аутологічними стовбуровими клітинами. Гроші на лікування, у розмірі 471 264 гривень, забезпечили People’s Project http://www.peoplesproject.com  завдяки благодійним внескам небайдужих людей на проект “Біотех-реабілітація поранених” http://www.peoplesproject.com/biotech/

Зараз Владислав виписаний додому відновлювати сили. За півтори місяці його чекають на контрольний рентген. Після успішного зрощення кістки лікарі планують почати відновлювати м’які тканини.

Владислав став другим бійцем на проекті якому вже виконали основну операцію по відновленю розбитого плечового суглобу. Першим був Святослав  http://www.peoplesproject.com/svyatoslav-46-rokiv-vartist-likuvannya-512-774-grn/, успіхами його лікування ми нещодавно ділилися із вами.

Владислав був поранений 12 червня 2015 року біля с. Опитне, неподалік аеропорту Донецька. Внаслідок танкового обстрілу боєць отримав числені ушкодження. Праве плече було розірване, на щастя не постраждав нерв, без якого лікувати дефект було б ще важче. Навіть зараз, Владислав один з найважчих пацієнтів проекту, адже його травма потребувала виготовлення унікального 3-D матриксу, який повторює форму голівки плечового суглобу бійця, а також значної кількості клітин та низки операцій з відновлення кістки, хряща та м’язів.

Читайте також:  Табір Kinburn NAVY Сamp прийняв перших військових

Лікарям медичного центру ілая вдалося зробити майже неможливе. Без допомоги лікарів та підтримки Народу на Владислава чекала б значна фізична обмеженість та інвалідність. Тепер в нього є надія відновити функції руки і ми віримо що так і буде. Адже вже неодноразово були свідками неймовірних одужаннь найбезнадійніших наших підопічних.

Vladyslav-in-1
Vladyslav-in-2
X-Ray-Vladyslav
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору