Важливо
Все про: luhansk(688) діти(746)

Офіцери груп ЦВС прийматимуть участь у заходах з військово-патріотичного виховання молоді у зоні АТО

809
Мініатюра: 07 09 16

Офіцери групи ЦВС (м. Старобільськ) відвідали населений пункт Біловодськ та зустрілась з керівним складом відділу освіти Біловодської РДА, Біловодської гімназії та загальноосвітньої школи № 1.

Основною темою зустрічей стала участь офіцерів групи ЦВС у заходах з військово-патріотичного виховання молоді. Також військові подарували музею ЗОШ № 1 армійську каску, розмальовану дітьми міста Старобільськ, як символ прагнення до миру.

Усі зустрічі справили надзвичайно позитивне враження патріотизмом та зарядженістю на результативну роботу керівництва відділу освіти та навчально-виховних закладів. Тому також негайно беремося до роботи. Першу зустріч з дітьми заплановано 9 вересня, на заходах до Дня фізичної культури і спорту.

Читайте також:  У Сєвєродонецьку відкрито дитячий центр у рамках проекту Генерація UA

До речі Голова Старобільської районної Державної адміністрації та офіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ» вже домовилися щодо організації взаємодії при підготовці та святкуванні Дня фізичної культури і спорту.

07 09 16

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору