Важливо
Все про: luhansk(464) діти(439)

Офіцери груп ЦВС прийматимуть участь у заходах з військово-патріотичного виховання молоді у зоні АТО

383
Мініатюра: 07 09 16

Офіцери групи ЦВС (м. Старобільськ) відвідали населений пункт Біловодськ та зустрілась з керівним складом відділу освіти Біловодської РДА, Біловодської гімназії та загальноосвітньої школи № 1.

Основною темою зустрічей стала участь офіцерів групи ЦВС у заходах з військово-патріотичного виховання молоді. Також військові подарували музею ЗОШ № 1 армійську каску, розмальовану дітьми міста Старобільськ, як символ прагнення до миру.

Усі зустрічі справили надзвичайно позитивне враження патріотизмом та зарядженістю на результативну роботу керівництва відділу освіти та навчально-виховних закладів. Тому також негайно беремося до роботи. Першу зустріч з дітьми заплановано 9 вересня, на заходах до Дня фізичної культури і спорту.

Читайте також:  На Луганщині СІМІС передали подарунки дітям що проходять реабілітацію

До речі Голова Старобільської районної Державної адміністрації та офіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ» вже домовилися щодо організації взаємодії при підготовці та святкуванні Дня фізичної культури і спорту.

07 09 16

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1036
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1036
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору