Новини

Поранений захисник Донецького аеропорту відновлюється після складної операції

1023
Мініатюра: Top-for-Volodymyr-Fed

Володимиру, якого було поранено неподалік аеропорту Донецька, 23 серпня провели операцію із заміщення тотального дефекту п’яткової кістки блоком остеопластичного матеріалу з аутологічними (власними) стовбуровими клітинами. Всі витрати на лікування у розмірі 505 130 гривень, перерахував People’s Project, завдяки благодійним внескам.

Зараз головне завдання Володимира добре відпочити і відновити сили. Адже за півтора місяці йому зроблять контрольний рентген, після якого лікарі зможуть планувати подальше лікування бійця. Попереду у Володимира медичні процедури з відновлення сухожилля.

Ми віримо, що все пройде чудово і контрольний рентген стане тому підтвердженням.

Volodymyr Fed-surgery

До поранення Володимир воював у складі 93 ОМБр. Він один з тих, хто боронив аеропорт Донецька. Був поранений 12 липня 2015 року під час розвідки неподалік аеропорту. Володимир підірвався на міні та дивом уникнув травматичної ампутації, яка зазвичай трапляється при подібних травмах.

Боєць переніс сім операції на травмованій нозі. З часом рана загоїлася, але нога бійця залишилася неопороздатною, адже його ліва п’ятка практично повністю відсутня.

Volodymyr Fed-heel

Традиційними методами не вдалося вирішити цю проблему. Навіть у Німеччині, куди Володимира відправили на лікування, нічого не змогли запропонувати окрім ортопедичної підкладки для взуття. Тим часом, через постіний сильний біль у п’ятці Володимир не міг ступати на ногу, тож нога так і залишилася б неопороздатною.

Читайте також:  СТОП МІНИ!: У зоні АТО з’явилися знаки, що попереджають про мінну небезпеку

На щастя, лікарі клініки ілая, що третій рік лікує бійців в рамках проекту “Біотех-реабілітація поранених”, взялися допомогти Володимиру. Новітні клітинні технології дали Володимиру шанс на одужання та повернення до здорового життя – як до війни. Ми вдячні за кожний внесок, що допомагає рятувати наших захисників, зокрема дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів на лікування Володимира. Та допомога потрібна ще багатьом нашим пораненим військовим. Зараз триває збір коштів на п’ятьох поранених. Ще близько десяти чекають у черзі. Разом ми можемо їм допомогти.

Біотехнології дійсно працюють, і лікарі клініки вже неодноразово це доводили. Раніше ми розповідали, як пораненому солдату “виростили” нову кістку стегна, замість розтрощеної важким пораненням.

Долучайтесь до благодійної справи! Дякуємо, що допомагаєте пораненим солдатам.

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору