Важливо

Триває відновлення водогону «Золоте – Первомайськ»

943
Мініатюра: dsc03497

Офіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ» (н.п.Попасная) продовжують роботи з відновлення інфраструктури району, що була пошкоджена під час ведення бойових дій.

Вже розпочато другий етап проведення аварійно-відновлювальних робіт з демонтажу та заміни пошкодженого у результаті обстрілів водогону «Золоте – Первомайськ» на ділянці «Карбонітський майданчик». Офіцери СІМІС координують взаємодію військових саперів, спеціалістів КП «Попаснянський районний водоканал», представників  ОБСЄ, СЦКК. Попереду великий обсяг робіт, але спільні, професійні дії військових та цивільних фахівців дадуть змогу відновити водогін до початку зимового періоду, та забезпечать мешканців району водою.

Також офіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ» відповідно до плану роботи здійснили виїзд до н.п. Кримске з метою моніторингу ситуації в районі населеного пункту та розповсюдження періодичних видань серед мешканців. Забезпечення жителів н.п. Кримске періодичними виданнями проходить в рамках Акції Української бібліотечної асоціації «Передплати газету для мешканців зони АТО». Місцеве населення, що в силу обставин потрапило в інформаційну ізоляцію, з вдячністю приймає українські газети та журнали.

dsc03493

dsc03497

dsc03799

img_20160910_141236

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору