Новини

Святкування дня народження Кремінської школи-гімназії

1005
Мініатюра: 12

Завжди тепло та гостинно приймають до себе в гості  офіцерів Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” (м. Сєвєродонецьк) у м.Кремінна. Ось і цього разу ми не роздумуючи погодились взяти участь у святкуванні дня народження Кремінської школи-гімназії.

Справжнє захоплення у офіцерів Центру своєю невтомністю та патріотизмом викликає директор школи-гімназії Кукуяшна Євдокія Іванівна. З якою гордістю, з яким завзяттям вона демонструє відремонтовані класи, навчально-методичну базу, своїх педагогів. Побільше би таких ідейних  організаторів у наших школах.

Після короткої лінійки та привітальних слів, було проведено нагородження кращих учнів та вчителів. А далі… Далі уся гімназія у спортивному одязі, а офіцери СІМІСа у військовій, перемістились у лісо-паркову зону для святкування дня фізкультури і спорту.

Відповідно до програми заходу було передбачено проведення спортивних конкурсів, де військові мали бути суддями. Проте, українського офіцера СІМІСа фізичними вправами не залякати. І ось тут, на природі, військові власним прикладом продемонстрували важливість завжди бути у відмінній фізичній формі. Офіцери об’єднаного Центру розділились по двох командах і на рівні з молоддю стрибали у мішках, бігали з м’ячем поміж ніг, тощо. Маса емоцій, втома та збудження і посмішки стали найкращою оцінкою заходу. Після цього діти потягнулись до військових іще сильніше. У свою чергу, офіцери Центри провели заняття з дітьми на тему патріотичного виховання, ролі ЗСУ у захисті своєї Батьківщини, організували розбирання та збирання зброї для старшокласників.

Читайте також:  "Дружбанчик" незважаючи на жодні життєві перешкоди залишається життєрадісним та порядним хлопчиною

А після цього був конкурс на кращу страву, приготовану дітьми. Словами не описати усю красу та смакоту. Шкода, що всі страви покуштувати вже не було сил.

1

2

3

 

4

 

5


7

 

8


10

12

13

14

Коментарі
Вгору