Важливо
Все про: peoplesproject(22)

Стіни лікарняної палати покинув ще один учасник проекту «Біотех-реабілітація поранених»

914
Мініатюра: top

26-річний Віталій http://www.peoplesproject.com/vitalij-k-26-rokiv-vartist-likuvannya-300-339-grn/, який долав наслідки тяжкого поранення ноги, вирушив на подальшу реабілітацію. Днями Віталію нарешті зняли апарат Ілізарова, з яким хлопчина промучився майже два роки.

Віталій — професійний захисник Вітчизни, після строкової служби відслужив іще п’ять років за контрактом. Захищати Україну від окупанта пішов з перших днів АТО. Саму травму Віталій отримав у бою біля Савур-Могили. Танк, у якому перебував хлопчина, впав із мосту під час потужного артилерійського обстрілу. Товариш Віталія загинув на місці, самому ж хлопцеві пощастило: залишився живим, хоч і дістав тяжких поранень. Подальше лікування зцілення не принесло — незважаючи на шість операцій, потрощені кістки зрослися неправильно. Стопа вкоротилась і викривилась, тож останні півтора роки Віталій жив із постійним нестерпним болем. Лиш тільки клітинні технології клініки ilaya дозволили виростити недостатні кісткові фрагменти, наново «перебрати» стопу та гомілку і буквально поставити хлопця на ноги. І все це лише завдяки вашим пожертвам на його лікування.

Нині Віталій вирушив на подальшу реабілітацію, надалі він побачиться із лікарями хіба лише під час контрольного огляду. Якби не участь у проекті, Віталій і далі мордувався б від постійного болю і навряд чи міг би повноцінно рухатись на своїх двох. На жаль, Віталій — не останній пацієнт, який потребує високотехнологічного лікування. На проекті та у черзі чекають ще більше десятка поранених захисників для яких біотехнології останній шанс на одужання. Хлопці сподіваються на нашу з вами допомогу.

Читайте також:  На захист морських рубежів: легендарний командир очолить новий підрозділ морпіхів

Долучайтеся до доброї справи, адже добро завжди повертається.

top

12

21

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору