13 Сентябрь
До Гранітного, що знаходиться на лінії зіткнення доправлено лікарів та волонтерів, — ЦВС ОТУ «Маріуполь»
Новини

До Гранітного, що знаходиться на лінії зіткнення доправлено лікарів та волонтерів, — ЦВС ОТУ «Маріуполь»

1067
Мініатюра: img_0326

Групою ЦВС штабу  ОТУ «Маріуполь» здійснено супроводження волонтера Благодійної організації “Благодійний Фонд Миротворці України” та 6 лікарів: педіатра, гастроентеролога, невропатолога, хірурга, кардіолога та лікаря ультразвукової діагностики Громадської організації “Дитинство в долонях” до н.п.Гранітне, який знаходиться на лінії розмежування.

Враховуючи відсутність в цьому населеному пункті медичного закладу і медичних спеціалістів їм вкрай необхідна медична допомога. Не всі жителі мають змогу виїхати до районних центрів на консультацію до медичних закладів. Завдяки цим організаціям було оглянуто: 85 дітей шкільного віку, 7 дітей дошкільного віку та 11 чоловік дорослого населення. Здійснили профілактичний огляд та УЗД-діагностику. Надана медична допомога окремим місцевим жителям та дітям, які її потребували в індивідуальному порядку. Населення щиро вдячне організаціям та ЦВС за турботу про їх життя і здоров’я.

Також Благодійною організацією “Благодійний Фонд Миротворці України” та лікарями Громадської організації “Дитинство в долонях”разом із  офіцерами ЦВС «Маріуполь», місцевим було передано у якості гуманітарної допомоги одяг, продукти харчування, миючі засоби та медичні препарати.

Читайте також:  24 учні Мирнянської школи за сприяння військових відправились до Бердянського санаторію

Ми всі добре розуміємо,що ці люди, які постійно перебувають під обстрілами, потребують нашої допомоги.

img_0341_1

img_0306

img_0311_1

img_0312_1

img_0314

img_0320

img_0324

img_0326

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору