Важливо
Все про: peoplesproject(22)

Снайперам з 79-ї бригади передали новітній тепловізійний приціл

1094
Мініатюра: in1

Незважаючи на усі складнощі, пожертви на потреби української армії продовжують надходити. Хтось жертвує скромні десять-двадцять гривень. Хтось одразу кілька тисяч. А днями один із постійних благодійників подарував тепловізійний приціл. Прилад Apex XD75 вартує більше 100 000 гривень. Людина ж просто купила, привезла його в багажнику авто і віддала нам – беріть мовляв, хлопцям на передовій знадобиться.

Третій рік як російський агресор анексував Крим і суне свої погані лапи на землі Донбасу. Третій рік точиться кривава неоголошена війна, і наші хлопці на передовій, ціною власних життів, захищають наш спокій. Третій рік, як чи не кожна українська родина затягнула паски і з усіх сил намагається вижити в умовах скрутної економічної ситуації.

У рамках проекту «Оперативне реагування» http://www.peoplesproject.com/operativne-reaguvannya/ волонтери докупили до прицілу джерело зовнішнього живлення і одразу ж відправили комплект на одну з найгарячіших ділянок передової. Відповідно до запиту, приціл передали роті снайперів 79 бригади, що дислокується під Авдіївкою. Приціл відразу потрапив у потрібні руки і вже допомагає нашим хлопцям цілитися краще і вдень і вночі. До речі, командує ротою Герой України – той самий Валерій Чибінєєв, про якого волонтери лише нещодавно писали.

Читайте також:  Волонтери поновили проект з посиленої фізпідготовки військовослужбовців

Та у порівнянні із кількістю терористичних військ, снайперів із 79-ї бригади не так і багато. Аби хлопці не перевтомилися, аби й інші бійці могли знешкодити якнайбільше ворогів, ми мусимо допомогти їм із якісним спорядженням. Саме для цієї мети волонтери продовжують збирати кошти у рамках проекту «Оперативне реагування». На всі зібрані гроші, поступово оснащуються бійці на передовій відповідно до їхніх нагальних потреб.

Долучайтеся до збору коштів — допомагайте екіпірувати бійців на передовій та захищати нашу країну!

top1

in1

in3

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору