Важливо
Все про: mariupol(518)

Доставлено допомогу літнім людям у Новомихайлівський Будинок милосердя

777
Мініатюра: 20160912_094235

Повага до людей старшого віку, милосердя, доброта, щирість є одним з найважливіших принципів будь-якої розвиненої, цивілізованої держави.

Продовжуючи виконувати завдання гуманітарної спрямованості, офіцери групи ЦВС “Курахове” завітали до Будинку милосердя с.Новомихайлівка Донецької області для надання допомоги літнім людям та привезли їм предмети особистої гігієни та простирадла.

Сьогодні, проаналізувавши зроблене, можна сказати, що благодійництво у цьому населеному пункті – не тимчасова кампанія,і з кожним днем збільшується кількість небайдужих людей до чужої біди. Підтвердженням цього є все-таки активна участь Благодійних організацій, сільських рад, Громадських організацій. Але разом з тим, збільшується і кількість тих, які потребують допомоги, тому ми знаходимо сили долати труднощі і надіємося на краще, бо для нас слова Івана Франка – «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» – стали сенсом життя.

Читайте також:  Волонтери із Запоріжжя передали 7,5 т питної води для морпіхів на Маріупольському напрямку

Моральність суспільства, крім усього іншого , визначається його відношенням до людей з особливими потребами та людей похилого віку, які опинилися у скрутному матеріальному становищі. Особливо гостро це стало відчутно під час російсько-окупаційної війни.

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору