Важливо
Все про: luhansk(688) діти(746)

На Луганщині обмінялися досвідом як допомогти дітям та батькам, що постраждали від війни

634
Мініатюра: dsc_0030

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ» проводять роботу з усіма категоріями населення Луганської області. Але найбільша увага надається самим малим мешканцям — дітям. Сьогодні вже накопичено достатній досвід роботи з дітьми сиротами, інвалідами, позбавленими батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, багатодітних сімей тощо.

Наразі у СІМІС виникла потреба обміняться досвідом, визначити найбільш ефективні технології роботи. Тому запрошення до Старобільського центру психосоціальної адаптації, на участь у семінарі-тренінгу за темою: «Психологічна та  психосоціальна допомога дітям та батькам , що постраждали від війни» офіцери групи прийняли з задоволенням. Семінар-тренінг проводився Центром психосоціальної адаптації з 17 по 18 вересня. Активна, напружена, продуктивна атмосфера підтримувалася протягом всього семінару. Військові поділилися своїм досвідом та отримали нові знання, що безумовно  сприятиме підвищенню рівня професіональної діяльності офіцерів груп цивільно-військового співробітництва.

Читайте також:  Військові допомогли влаштувати свято для дітей з обмеженими можливостями зі Світлодарська

dsc_1057

dsc_0029

dsc_0030

dsc_0055

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору