Новини

Звіт про поточну роботу груп СІМІС ОТУ «Маріуполь»

1113
Мініатюра: img_20160916_111212

І всі люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами, волонтерами.

Плідна робота СІМІС, а особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і групи ЦВС «Маріуполь» , які працюють на лінії розмежування.

Вони постійно підтримують зв’язок з сільськими головами, благодійниками-підприємцями, що працюють на території Донецької області та на всій території України.

Так офіцерами групи ЦВС «Маріуполь» проведено зустріч із завідуючою дитячого садка н.п. Кальчик, щодо надання допомоги у косметичному ремонті будівлі та ремонту побутової техніки, встановлення витяжки у столовій дитячого садочку. Також з Головами селищних рад Кальчика та Зорі визначили нагальні потреби та існуючих проблем, а також уточнили списки дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, які потребують нашої допомоги та підтримки.

На сьогоднішній день для мешканців населених пунктів Сопине, Бердянське дуже важливо відновлення сполучення через н.п.Лебединське. Офіцерами групи ЦВС «БЕРДЯНСЬКЕ», спільно з заступником голови Лебединської сільської ради проведено зустріч з приватним підприємцем та обговорення питання про відкриття автобусного маршруту для перевезення населення з Лебединського до Маріуполя.

Офіцери ЦВС ніколи не залишаються осторонь проблем місцевих мешканців і всіляко допомагають їх вирішенню. Наразі місцеві мешканці поступово повертаються до своїх домівок. У цьому контексті великою проблемою є безліч боєприпасів, мін, снарядів, що залишаються лежати в землі не розірваними і це загрожує життю людей. Так групою  ЦВС «БЕРДЯНСЬКЕ» направлено саперів в Лебединське для перевірки на вибухонебезпечні предмети і розмінування земельної ділянки, яка належить місцевому мешканцю. Також  на прохання місцевого жителя Олександра Пєркова,надано  допомогу в вивезенні особистого майна.

Читайте також:  Військовослужбовці ЗСУ долучилися до ліквідації підтоплень на Херсонщині

Не забувають СІМІС і військових, які несуть службу і бережуть наш спокійний сон і мир. Цього разу їм з представником Польової пошти доправили газети “Факти” та “Дер Хунта”.

Також дякуємо волонтерському об’єднанню «Християнська Служба Порятунку» за сприяння у ремонті автомобіля групи ЦВС «БЕРДЯНСЬКЕ».

 

img_20160919_134903

img_20160919_135036

img_20160919_123446

img_20160919_135104

Коментарі
Вгору