Новини

На Луганщині триває відновлення об’єктів інфраструктури

865
Мініатюра: sreda_5

Питання відновлення інфраструктури постійно знаходяться в полі зору офіцерів груп  цивільно-військового співробітництва.

Так у місті Попасна, під керівництвом заступника голови Луганської обласної державної адміністрації з питань безпеки та громадського порядку проведена робоча нарада з питань відновлення та відкриття пошкодженої від обстрілів залізничної колії «Попасна-Мар’ївка». В нараді також прийняли участь представники силових структур.

Офіцери ЦВС доповіли стан справ по взаємодії та координації з питань проведення ремонтно-відновлювальних робіт, проблемні питання та шляхи щодо їх вирішення.

Відповідно до прийнятого рішення, офіцери групи ЦВС «Попасна» сумісно з представниками ОБСЄ, військовими саперами та працівниками ремонтної бригади «Попаснянська дистанція шляху» регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця» провели розмінування і ремонтно-відновлювальні роботи по заміні пошкоджених колій та шпал на визначеній ділянці залізничного перегону. Завдання дня згідно з рішенням наради виконано повністю.

Читайте також:  На Луганщині СІМІС передали нужденним теплі речі

А у місті Щастя, офіцери групи ЦВС «Щастя» надали допомогу місцевому населенню по прибиранню дитячого ігрового майданчику від будівельного сміття та ремонту улюбленої дитячої гірки побудованої у вигляді старовинної гармати.

sreda_5

sreda_1

sreda_2

sreda_3

sreda_4

20160916_082425

20160916_085153

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору