22 Сентябрь
Львів’янка передала Сєверодонецькому Центру соціальної реабілітації для дітей інвалідів переносний масажний стіл
Важливо
Все про: luhansk(680) діти(719)

Львів’янка передала Сєверодонецькому Центру соціальної реабілітації для дітей інвалідів переносний масажний стіл

1152
Мініатюра: dscn0109

Взявши під свою опіку центр соціальної реабілітації для дітей інвалідів у Сєверодонецьку, офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ”  продовжують постійно надавати посильну допомогу. Ось і сьогодні ми раді повідомити про чергову допомогу закладу та його маленьким пацієнтам.

Так, майже місяць тому ми дізнались про нагальну потребу центру у переносному масажному столі. Адже спеціалісти центру надають допомогу у тому числі діткам, прикутим до ліжка, безпосередньо у них вдома.

На наше звернення допомогти придбати переносний масажний стіл відразу відгукнулась волонтер і просто людина з великим серцем – Балашова Тетяна з міста Львів. А вже через 2 тижні стіл був у Сєвєродонецьку.

І ось сьогодні у день великого християнського свята – Різдва Пресвятої Богородиці офіцери ОЦЦВС завітали до центру соціальної реабілітації для дітей інвалідів у Сєвєродонецьку з подарунками. Окрім нового сучасного масажного столу дітки отримали з рук військових повітряні кульки та прапорці. При цьому, маленькі мрійники одразу вподобали стіл і з радістю на ньому розмістилися.

Читайте також:  У школи і приватні помешкання на лінії зіткнення доставлено паливо та гуманітарну допомогу, - ЦВС ОТУ «Маріуполь»

Слова вдячності від директора центру Степової Ольги Олександрівни та персоналу центру ми з радістю розділяємо з Балашовою Тетяною. Приємно, що у нас є свідомі громадяни, які відразу готові прийти на допомогу. А те, що допомога надійшла із самої західної до самої східної області нашої прекрасної України є найкращим свідченням нашої єдності!

Слава Україні!

dscn0122

dscn0105

dscn0106

dscn0109

dscn0115

dscn0118

dscn0119

Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору