Важливо
Все про: luhansk(684) діти(724)

Міжнародний день Миру у Кремінній та Краматорську

1004
Мініатюра: img_0418

Святкування Міжнародного дня Миру у Кремінній з огляду на дощову погоду відбулось у холі районного будинку культури. Але незважаючи на дощ захід пройшов організовано, цікаво та з користю для учасників.

До присутніх з нагоди свята звернулась голова районної державної адміністрації Наталя Чехута, а від імені командування ОТУ “Луганськ” – начальник Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва «Сєверодонецьк» полковник Б. Харчук.

У коротких промовах виступаючі підкреслили актуальність відзначення дня миру у ці нелегкі для нашої країни дні. Україна миролюбна держава і ми – українці  заслуговуємо на мирне небо над Україною.

Далі відбулась концертна програма. Усі дітки старались показати себе якнайкраще – молодці. Гостям вручили символи миру – голубів виконаних у різних техніках. Розповіли діти і про їх ініціативу подарувати своїм одноліткам із Станиці Луганської карту України із відбитками рук та побажаннями миру.

Користуючись нагодою офіцери об’єднаного центру повідомили голові району, що звернення про допомогу у відновленні бібліотеки у населеному пункті Нова Астрахань дійшло до благодійників і допомога уже в дорозі.

Від імені об’єднаного центру хочемо щиро подякувати Ірині Драньовій за запрошення на це свято. Завдяки її щирості та відкритості СІМІС у Кремінній отримали нових друзів, нас упізнають, з нами спілкуються, нам радісно відчувати, що народ і армія єдині.

Також  з нагоди свята – Міжнародного дня миру – офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України відвідали Загальноосвітню школу №3 м. Краматорськ.

Читайте також:  У Маріуполі провели спортивні змагання для школярів

Українські військовослужбовці взяли участь у “відкритих уроках”, приурочених до зазначеного свята, а також мали змогу поспілкувалися з учнями молодших класів.

Спілкування виявилося надзвичайно цікавим та захоплюючим не тільки для військових, але й для учнів школи. Адже кожен зміг висловити свої думки та був почутий.

Під час зустрічі українські офіцери пояснили школярам на скільки важливою є підтримка українських вояків, які на даний час захищають суверенітет нашої держави та виборюють мирне життя для наступних поколінь.

У свою чергу учні цікавилися військовим побутом та життям наших українського солдата.

Захід пройшов у надзвичайно дружній та теплій обстановці.

Наприкінці зустрічі школярі подарували військовим зроблені власноруч сувеніри та подякували за цікаву бесіду.

 

img_20160921_125630

dscn0125

img_0372

img_0378

img_0397

img_0418

img_0161

img_0155

img_0159

Коментарі
Вгору