27 Сентябрь
Школярам Луганщини розповіли як поводитися із вибухонебезпечними предметами та провели урок мужності
Важливо
Все про: luhansk(677) діти(715)

Школярам Луганщини розповіли як поводитися із вибухонебезпечними предметами та провели урок мужності

819
Мініатюра: img_4775

З огляду на те, що внаслідок бойових дій які тривають 2014 року на Донеччині та Луганщині просто неба залишилося багато різноманітних  вибухонебезпечних предметів групи цивільно-військового співробітництва проводять з учнями всіх загальноосвітніх шкіл заняття з мінної безпеки.

Сьогодні офіцери ЦВС ОТУ «Луганськ» провели заняття з учнями Чмирівської школи-гімназії Старобільського району, що на Луганщині. СІМІСі говорили з учнями старших класів про міни і вибухонебезпечні предмети. Військові нагадали, що натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст, тому питання поводження із вибухонебезпечними предметами актуальні.

У жодному разі до такої знахідки не можна торкатися, а необхідно її позначити за допомогою підручних матеріалів та одразу повідомити військових або поліцію.

Читайте також:  Школярі Київщини та волонтери передали військовим на Луганщині маскувальні сітки і засоби особистого користування

А офіцерами групи цивільно-військового співробітництва «Щастя» із залученням фахівців кінологів відділу прикордонної служби, проведено урок мужності у місцевій школі – інтернаті. Діти і викладачі інтернату отримали масу позитивних емоцій від вівчарки на прізвисько БАКС, а ми — неймовірні враження від щирих дитячих посмішок.

img_4770

img_4775

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

8

2

4

5

 

7

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору