28 Сентябрь
Жителі населених пунктів Бахмутівка, Жованка, Піски та Майорськ з жовтня отримуватимуть пенсії та соціальні виплати
Новини

Жителі населених пунктів Бахмутівка, Жованка, Піски та Майорськ з жовтня отримуватимуть пенсії та соціальні виплати

1081
Мініатюра: img_1327

Група координації ЦВС штабу АТО (м. Краматорськ) та група ЦВС штабу ОТУ “Донецьк” спільно з керівництвом Донецької обласної державної адміністрації і районної державної адміністрації здійснили виїзд до Бахмутівки, Жованки, Пісків та Майорську Донецької області з метою уточнення суспільної обстановки та ознайомлення з існуючими проблемами місцевого населення в зазначених населених пунктах після їх приєднання до Бахмутського району.

Під час спілкування з місцевими жителями був окреслений ряд проблемних питань, які потребують негайного втручання та вирішення, а саме: відновлення ліній електропередач, водопостачання, об’єктів інфраструктури,  необхідності забезпечення паливом та вугіллям, безперешкодного доступу до місцевих медичних закладів тощо.

Водночас жителі Бахмутівки, Жованки, Пісків та Майорська були поінформовані щодо налагодженого механізму, який дозволить вже з жовтня цього року отримати пенсії та соціальні виплати.

Читайте також:  Калейдоскоп мужності на Донеччині

Наприкінці зустрічі голова Донецької обласної державної адміністрації запевнив, що буде зроблено усе можливе задля покращення життя та ситуації у згаданих населених пунктах.

img_1316

img_1318

img_1320

img_1322

img_1325

img_1326

img_1327

img_1331 img_1332

img_1333

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору