Важливо
Все про: luhansk(689)

На Луганщині відзначили Всеукраїнський День бібліотек

983
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З колективом Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки СІМІС ОТУ «Луганськ» пов’язує багато добрих справ, що спрямовані на забезпечення інформаційної підтримки наших співвітчизників. Тому святкування Всеукраїнського Дня бібліотек, ми відзначали разом.

Під час свята відзначали професійні успіхи та творчу ініціативу серед бібліотек Луганської області. Група ЦВС ОТУ «Луганськ» отримала подяку за спільну працю з інформаційно-культурного розвитку регіону та підтримку бібліотек Луганщини. Подяка від обласного відділення УБА  – це визнання напруженої роботи груп СІМІС різних ротації.

Особливо приємно нам було зустрінути на святі давнього друга – директора комунального закладу Станиця-Луганська РЦБС Лідію Соколову. В складних умовах працює бібліотека, але сьогодні вона дієвий сучасний інформаційний центр. Читачі бібліотеки справжні патріоти, серед них  Зінаїда Вротинцева, вчитель української мови. Вона полум’яним словом бореться за незалежність нашої країни. Ми пишаємося Вами.

Читайте також:  Школярам Сєвєродонецька передали навчальну літературу із Харкова, - ОЦЦВС "Сєвєродонецьк"

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dsc_0416

dsc_0470

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору