Новини

Голова Донецької обласної державної адміністрації відвідав Авдіївку, Опитне, Тоненьке та Водяне

1112
Мініатюра: img_1336

У рамках робочої поїздки по Донецькій області 28 вересня 2016 року група координації ЦВС штабу АТО спільно з головою Донецької обласної державної адміністрації відвідала Авдіївку, а також населені пункти Опитне, Тоненьке та Водяне.

З метою ознайомлення із поточною ситуацією в Авдіївській міській раді була організована зустріч із місцевими жителями, представниками місцевої влади, державних установ та служб, під час якої представники міської влади розповіли про результати їх діяльності та свої досягнення щодо часткового вирішення проблемних питань.

Також голові Донецької обласної державної адміністрації розповіли про окремі питання, які потребують негайного втручання та швидкого вирішення на більш високому рівні.

Насамперед, це – необхідність забезпечення місцевих жителів паливом та вугіллям, відновлення ліній електропередач, водопостачання, об’єктів інфраструктури, ремонт автошляхів, надання гуманітарної допомоги від міжнародних та волонтерських організацій у вигляді будівельних матеріалів, необхідність функціонування медичних установ, відсутність українського телебачення та радіомовлення, що значно впливає на настрої місцевого населення тощо.

Читайте також:  ЛИТПОЛУКРБРИГ засвоює американський досвід цивільно-військового співробітництва

На завершення зустрічі голова Донецької обласної державної адміністрації зазначив, що ніхто із місцевих жителів не буде залишений напризволяще та кожному буде надана необхідна допомога.

img_1346

img_1335

img_1336

img_1339

img_1340

img_1342

img_1343

 

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору