Важливо
Все про: mariupol(466)

Мешканці Мар`їнки готуються до зими

741
Мініатюра: 1

Група координації ЦВС штабу АТО, спільно з групою ЦВС “Курахово”, провели зустріч з головою Військово-цивільної адміністрації н.п. Мар`їнка Олександром Теслею з метою ознайомлення із суспільно-політичною ситуацією та проблемними питаннями в населеному пункті.
Під час згаданої зустрічі керівник Військово-цивільної адміністрації повідомив, що загальна ситуація у населеному пункті значно покращилася разом із проукраїнськими настроями місцевого населення. Цьому сприяє як активна діяльність групи ЦВС “Курахово”, так і волонтерських та гуманітарних організацій, які надають жителям н.п. Мар`їнка необхідну допомогу.
Разом з цим у населеному пункті проводяться заходи з відновлення інфраструктури, практично завершені заходи з декомунізації, функціонують українські школи, ремонтуються дитячі садочки, вирішені питання із відновленням ліній електропередач та забезпеченням водопостачання. Також двічі на місяць проводяться збори місцевого населення з метою обговорення нагальних проблем та шляхів їх вирішення.
Єдині проблеми, які викликають занепокоєння та значно впливають на настрої місцевого населення це відсутність українського телебачення та підготовка до опалювального сезону.
На даний час відбувається координація підготовчого етапу ремонтно-відновлювальних робіт на ГРС в н.п. Мар’їнка. Проте у зв’язку із обстрілами зі сторони ворожих підрозділів проведення робіт значно ускладнюється.
У свою чергу голова Військово-цивільної адміністрації запевнив, що мешканці Мар`їнки не залишаться без теплих домівок і невдовзі питання забезпечення вугіллям буде вирішене.

Читайте також:  Під час проведення робіт з відновлення газопроводу в н.п. Мар'їнка групи ОБСЄ та ЦВС потрапили під обстріл снайпера
Коментарі
Вгору