1 Октябрь
Підрозділи СІМІС разом із волонтерськими організаціями продовжують надавати допомогу цивільним та військовим у зоні АТО.
Новини

Підрозділи СІМІС разом із волонтерськими організаціями продовжують надавати допомогу цивільним та військовим у зоні АТО.

741
Мініатюра: img_20160930_145444

Так офіцери групи цивільно-військового співробітництва «Щастя» надали допомогу у вигляді продуктового набору одинокій пенсіонерці Валентині Максимівні. Під час розмови з нею також з’ясували про необхідна допомога щодо утеплення вікон та дверей. Цю роботу військові виконають у найближчі кілька днів.
А групою ЦВС ОТУ «Донецьк» передано дитячі книжки та розмальовки вихованцям Часовоярської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №8 від артистів Херсонського Академічного театру.
Пам’ятають вони й про потреби військових.
Так група ЦВС « Новоайдар» передала будівельні матеріали одному з військових підрозділів, що знаходиться у зоні відповідальності. Військовослужбовці зможуть відремонтувати та утеплити приміщення, в яких вони будуть жити в холодну пору року. Від імені представників військового підрозділу та від себе особисто виражаємо щиру подяку директору ТОВ «Аграрій СВПП» Петру Карачуну за надану допомогу у придбанні цих матеріалів. Сподіваємось на подальшу співпрацю з колективом людей з активною громадянською позицією, патріотів нашій країни.
Також волонтерську допомогу отримали військовослужбовці, що виконують службові (бойові) завдання на території Луганської області. Офіцери групи ЦВС ОТУ ”Луганськ” в Станиці-Луганський зустрілися з головою та представниками відокремленого підрозділу ГО “СУВІ АТО” та отримали маскувальну сітку та біноклі для подальшої передачі бійцям на передову. Від імені військовослужбовців СІМІСі подякували волонтерам за допомогу військовим подолати ворога.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

shhastya_odinoka

img_20160930_145444

Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору