Важливо

Колишні мобілізовані та група юристів допомагатимуть військовим у вирішенні фінансових питань

1604
Мініатюра: dscn3428

Громадська ініціатива «Закон і Порядок в ЗСУ» (ЗіП) допомагає військовослужбовцям, резервістам та ветеранам АТО у вирішенні проблемних питань пов’язаних з нарахуванням грошового забезпечення та інших соціальних виплат.

Багато військовослужбовців не знають що їхні права можуть порушуватися. Часто ті, хто виявив порушення не можуть домогтися справедливості, бо не здатні подолати перепони які ставить їм бюрократична машина.
Наша ціль – навчити захисників України викривати та протидіяти порушенню їх прав при нарахуванні грошових виплат та допомогти їм в цьому.

Координатор ініціативи ЗіП, фахівець з армійських фінансів Євгеній Сільверстов проходив службу за мобілізацією в четверту хвилю.
— За час служби я отримав унікальний досвід: служив у бойовому підрозділі на лінії зіткнення та бачив армію із штабу, виконуючи обов’язки у фінансовій службі. Я нараховував грошове забезпечення, складав різноманітні довідки, допомагав вирішувати проблеми військовослужбовців. Також як і ви жив в палатках та казармах, заступав на чергування та в наряди і сам відчував на собі всю недосконалість системи виплат. Отже, я знаю про питання які турбують вас, брати-вояки, і можу допомогти вам! — розповідає Євген.
Громадська ініціатива ЗіП проводить для військовослужбовців, ветеранів АТО, інформаційні зустрічі для розуміння суті проблем в армійських фінансах і способи їх вирішення.

Читайте також:  На Рівненському полігоні триває військово-патріотичної гра "Сокіл-Джура"

В місцях дислокації військових частин ми розказуємо про складові грошового забезпечення в армії, основні проблеми з виплатами, помилки що найчастіше трапляються та підказуємо як краще їх вирішити.

Якщо є потреба — напишіть і ми приїдемо і до вас. ЗіП має досвід та важелі впливу, адже співпрацює з департаментом фінансів ЗСУ, Уповноваженим ВРУ з прав людини (в особі Представника уповноваженого з питань захисту прав військовослужбовців та ветеранів), профільними державними установами та громадськими організаціями (якщо потрібно, ми гарантуємо анонімність).

На цій сторінці ви можете отримати он-лайн консультацію з проблемних питань грошового забезпечення. Пришліть ваше питання на електронну адресу: [email protected] або зателефонуйте: (067) 238-16-35

dscn3428

dscn3411

dscn3425

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору