Важливо
Все про: сепаратизм(1)

В «ЛНР» своїми ж вбитий проросійський окупант «Баггі»

846
Мініатюра: baggi

baggi

В «ЛНР» вбитий російський найманець разом зі своїми бійцями.

Стало відомо про смерть на тимчасово окупованій території громадянина РФ Армена Багиряна («Баггі») та декількох його бійців.
Про це повідомила Галина Созанчук, яка добре знає найманця.

За свідченнями Созанчук «Баггі» передчував свою загибель. Як повідомлялось в проросійських ЗМІ, машина Армена Багиряна була розстріляна між селами Родакове і Жовте Луганської області.

Пізніше Галина Созанчук повідомила про подробиці операції із зачистки:
«Ребята, простите, обстоятельства гибели я знаю, но написать ничего не смогу. Ни в паблике, ни в личке, ни по секрету, ни по большой дружбе. Но многие из вас сами всё поняли. Комвзвода и ребята убиты не в бою, не на фронте, не на мину колесом наехали. В Славяносербске, эта территория под нами. Кому надо — поймут и всё остальное«.

Судячи із прямої мови, громадянка Созанчук мала на увазі те, що його вбили свої ж проросійські окупанти. В соціальних мережах найбільш популярною є версія, що його «усунули» за вказівкою Плотницького.

Відомо, що Багирян тривалий час перебував на Сході України, воюючи найманцем у складі російських окупаційних військ. Так, він вже отримував поранення та проходив тривалу реабілітацію в Санкт-Петербурзі.

baggi2 baggi3

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору