Важливо

Луганщина готується до святкування Дня захисника України

848
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В порядку виконання своїх службових обов’язків та реалізуючи на ділі гасло “Народ та армія єдині” офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ” у місті Сєверодонецьк планово та поетапно відвідують навчальні заклади міста Сєверодонецьк де проводять “Уроки мужності та патріотичного виховання”. Варто зазначити, що проведення таких занять у нас заплановано не лише у Сєверодонецьку, але й у Лисичанську та Кремінній. При цьому, 3 навчальні заклади Лисичанська отримали від ОЦЦВС наглядні матеріали та плакати для оформлення класів патріотичного виховання. Тож на минулому тижні офіцери центру здійснили перевірку оформлення цих класів та погодили з керівництвом дати проведення занять.

Оскільки лише загальноосвітніх навчальних закладів у Сєверодонецьку близько 20, а нас просять провести по декілька уроків в кожній школі, розуміємо що роботи для CIMIC ще дуже багато.

Символічно, що проведення “Уроків мужності та патріотичного виховання” проходить напередодні нового державного свята – “Дня захисника України” та великого християнського свята – Покрови Божої Матері. Готуючи свої лекції офіцери ОЦЦВС враховують це та розповідають не лише про історію нашої держави, її здобутки, поняття патріотизм але про теперішніх її героїв-захисників – військовослужбовців, добровольців та волонтерів, усіх тих хто боронить мирне небо України, її суверенітет та територіальну цілісність.
Нам надзвичайно приємно відчувати, що молодь, школярі Сєверодонецька у своїй більшості є дійсно патріотами своєї держави. Після лекцій ми отримуємо безліч запитань на різні теми, завжди намагаємось у прямому діалозі дати вичерпні відповіді. Горді повідомити, що багатьох школярів-старшокласників зацікавили наші розповіді про Збройні сили України і від СІМІС вони отримали консультації щодо порядку вступу до військових вишів та порядку прийому на контрактну службу.

Читайте також:  Ліки, хліб та необхідні речі

Під час лекцій офіцери ОЦЦВС намагаються передати аудиторії якомога більше корисної інформації, звертаючи їх увагу і на питання дисципліни, вихованості, людської гідності та громадянської позиції. Але в ході уроків ми завжди отримували відгук – це вдячність, посмішки, дитячі малюнки та сувеніри. А ще вдячність від учителів, які запрошують нас частіше проводити такі заняття. На цьому тижні ми відвідали школи №1, 14, 16, 20 та Сєверодонецький навчально-виховний комплекс.

А на центральній вулиці Старобільська встановили святковий біг-борд, на якому патріоти Старобільщини вітають захисників України зі святом. Це природно, що образ захисника на біг-борді втілює офіцер групи цивільно-військового співробітництва. З усіх військових підрозділів — групи ЦВС знаходяться ближче до народу і створені для захисту та допомоги українцям. Голуби миру так нас інколи називають.
Ми вдячні патріотам Старобільщини та обіцяємо і надалі вірно служити українському народові.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

img_20161004_131207

img_20161003_125519

img_20161003_132134

img_20161004_120331

img_20161004_130713

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору