Важливо

Луганщина готується до святкування Дня захисника України

478
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В порядку виконання своїх службових обов’язків та реалізуючи на ділі гасло “Народ та армія єдині” офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ” у місті Сєверодонецьк планово та поетапно відвідують навчальні заклади міста Сєверодонецьк де проводять “Уроки мужності та патріотичного виховання”. Варто зазначити, що проведення таких занять у нас заплановано не лише у Сєверодонецьку, але й у Лисичанську та Кремінній. При цьому, 3 навчальні заклади Лисичанська отримали від ОЦЦВС наглядні матеріали та плакати для оформлення класів патріотичного виховання. Тож на минулому тижні офіцери центру здійснили перевірку оформлення цих класів та погодили з керівництвом дати проведення занять.

Оскільки лише загальноосвітніх навчальних закладів у Сєверодонецьку близько 20, а нас просять провести по декілька уроків в кожній школі, розуміємо що роботи для CIMIC ще дуже багато.

Символічно, що проведення “Уроків мужності та патріотичного виховання” проходить напередодні нового державного свята – “Дня захисника України” та великого християнського свята – Покрови Божої Матері. Готуючи свої лекції офіцери ОЦЦВС враховують це та розповідають не лише про історію нашої держави, її здобутки, поняття патріотизм але про теперішніх її героїв-захисників – військовослужбовців, добровольців та волонтерів, усіх тих хто боронить мирне небо України, її суверенітет та територіальну цілісність.
Нам надзвичайно приємно відчувати, що молодь, школярі Сєверодонецька у своїй більшості є дійсно патріотами своєї держави. Після лекцій ми отримуємо безліч запитань на різні теми, завжди намагаємось у прямому діалозі дати вичерпні відповіді. Горді повідомити, що багатьох школярів-старшокласників зацікавили наші розповіді про Збройні сили України і від СІМІС вони отримали консультації щодо порядку вступу до військових вишів та порядку прийому на контрактну службу.

Під час лекцій офіцери ОЦЦВС намагаються передати аудиторії якомога більше корисної інформації, звертаючи їх увагу і на питання дисципліни, вихованості, людської гідності та громадянської позиції. Але в ході уроків ми завжди отримували відгук – це вдячність, посмішки, дитячі малюнки та сувеніри. А ще вдячність від учителів, які запрошують нас частіше проводити такі заняття. На цьому тижні ми відвідали школи №1, 14, 16, 20 та Сєверодонецький навчально-виховний комплекс.

Читайте також:  СІМІС привітали героїв сьогодення

А на центральній вулиці Старобільська встановили святковий біг-борд, на якому патріоти Старобільщини вітають захисників України зі святом. Це природно, що образ захисника на біг-борді втілює офіцер групи цивільно-військового співробітництва. З усіх військових підрозділів — групи ЦВС знаходяться ближче до народу і створені для захисту та допомоги українцям. Голуби миру так нас інколи називають.
Ми вдячні патріотам Старобільщини та обіцяємо і надалі вірно служити українському народові.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

img_20161004_131207

img_20161003_125519

img_20161003_132134

img_20161004_120331

img_20161004_130713

Олексій Мазепа
Статті:1290
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1290
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору