Новини

Для дітей з населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення виділили 1450 безкоштовних путівок

738
Мініатюра: Girske, children_3

1450 дітей, які проживають в зоні зіткнення на Донбасі зможуть отримати безкоштовні путівки до двох провідних дитячих оздоровчих закладів України.

Про це йдеться на Урядовому Порталі

Так згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №720 від 5 жовтня 2016 року, уряд підтримав пропозицію Міністерства соціальної політики, Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій про виділення за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ «Артек» і ДЦ «Молода гвардія», безкоштовних путівок в дані дитячі центри в кількості 650 і 800 відповідно для оздоровлення протягом 2016 року.

Донецькій та Луганській облдержадміністраціям доручено забезпечити при відборі дітей для оздоровлення в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія» першочергове оздоровлення дітей, які не були в центрах протягом 2016 року за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

Читайте також:  Репетиція параду до 25-ї річниці Незалежності України на Хрещатику. ФОТОрепортаж

При цьому в повідомленні, яке додається до розпорядження зазначається, що діти у віці від 8 до 17 років, яким в 2016 році вже були надані путівки за бюджетні кошти, будуть направлятися на оздоровлення і відпочинок тільки в разі виникнення небезпечних ситуацій в населених пунктах, в яких вони проживають.

Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору