Важливо
Все про: luhansk(688)

У Старобільську відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України.

1023
Мініатюра: img_5033

День захисника України ¬– свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Це свято всіх, хто любить Україну, захищав її в минулому і захищає сьогодні, хто віддав життя за Україну.

Офіцери групи ЦВС ОТУ «Луганськ» прийняли безпосередню участь у підготовці та проведенні свята. Про загиблих героїв Старобільського та Новопсковского районів у своєму привітанні нагадав командир групи ЦВС ОТУ «Луганськ». Він запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять українських воїнів, які загинули захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. У залі були присутні й вдови воїнів АТО.

У Старобільську та Старобільському р-нах СІМІСі працюють достатньо активно, тому налагоджений тісний зв’язок між військовими та цивільним населенням. Приватні підприємці та фермери Старобільщини із задоволенням прийшли привітати захисників України.

Слово для привітання було надано директору агрофірми «Колмичанка» Віктору Молотку. За сумлінне виконання службових обов’язків в ході проведення АТО підприємці та фермери нагородили кращих військовослужбовців цінними подарунками.

Читайте також:  На Луганщині відзначили День бійця територіальної оборони

Урочистий захід завершився концертом військового оркестру однієї з військових частин Тернопільського гарнізону. Свято пройшло у невимушеній та дружній атмосфері. СІМІСі висловлюють слова вдячності підприємцям та фермерам Старобільщини, сподіваючись на продовження дружніх стосунків.

img_5033

img_5069

img_5106

img_5177

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору