Новини

Урок мужності від офіцерів ЗСУ проведено для школярів київської школи № 269

2194
Мініатюра: dscn5762

На запрошення Лут Алли Михайлівни, класного керівника 6-а класу спеціалізованої школи № 269 з поглибленим вивченням інформатики та французької мови, офіцери Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України провели урок мужності. Даний урок було проведено в рамках відзначення Дня захисника України.

Так, полковник Вячеслав Раєвський розповів учням про історію виникнення Дня захисника України, основні складові Збройних Сил України та перебіг подій на сході нашої країни. Офіцер надав можливість бажаючим приміряти засоби захисту бажаючим та переконатися у важливості фізичної витривалості військовослужбовців.

Заняття проходило у формі діалогу. Учні проявляли не аби яку зацікавленість професією військового. Найбільше цікавив учнів побут Захисників України у зоні проведення АТО на сході держави.

Зазначимо, що учні даної школи переймаються долею поранених військовослужбовців та регулярно навідують їх у Київському військовому шпиталі.

Читайте також:  Подарунки від українців зігрівають серця бійцям що знаходяться в холодних та непростих умовах на передовій

dscn5737

dscn5732

dscn5767

Учні старших класів приготували маленький флеш-моб для військових.

dscn5783

dscn5790

Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ висловлює щиру вдячність за небайдужу патріотичну позицію учнів школи.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору