Важливо
Все про: luhansk(680) діти(719)

Свято захисника України у дитячому садочку “Світанок”

954
Мініатюра: dscn0423

Протягом останнього місяця офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” провели понад 15 уроків “мужності та патріотичного виховання”, відвідали з метою вивчення потреб та доставки гуманітарної допомоги школи, гімназії та інтернати регіону. А до свята, вже військові отримали подарунок, та ще який – їх запросили відвідати дитячий садок №26 “Світанок” Сєверодонецької міської ради.

За словами директора дошкільного навчального закладу Наталії Наумової Анатоліївни дітки з нетерпінням чекали зустрічі з військовими, щоб привітати з Днем захисника України та підготували концертну програму.

СІМІС були надзвичайно вражені, з якою любов’ю малеча розповідала вірші про нашу Батьківщину, виконувала пісні та народні танці. Особливо сподобались “маленькі козачата” та їх танок. А ще були веселі конкурси в яких діти змагались разом з військовими. Позитивних емоцій, яких ми отримали в садочку словами не передати. Та й дітки не хотіли нас відпускати, поки військові з кожним не сфотографувались.

Хочемо висловити щиру подяку усьому педколективу закладу та особливо музичному керівнику – Наталії Нахмансон за важку працю, відданість своїй справі та патріотичну позицію. Впевнені, що за таких вихователів та вчителів у нашої держави є світле майбутнє. Крім того, дякуємо батькам, адже усі дітки були одягнуті в національні костюми та з гордістю говорили, що вони “маленькі українці”.

Читайте також:  Дітям звільненої Катеринівки передали речі необхідні для навчання та відпочинку

Наостанок ми подарували діткам коробку печива та домовились про нові зустрічі.

dscn0459

dscn0409

dscn0417

dscn0423

dscn0441

dscn0451

Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору