19 Октябрь
Російські «визволителі» депортували жителів з двох сіл під Новоазовськом як кримських татар у 1944 році
Новини

Російські «визволителі» депортували жителів з двох сіл під Новоазовськом як кримських татар у 1944 році

1305
Мініатюра: russia-troops
russia-troops

Російські окупаційні віська на Сході України

На маріупольському напрямі російські окупанти вивезли мирне населення з Саханки і Ленінського у Новоазовськ.

Про це повідомляє mariupol.tv із посиланням на власне джерело.

За повідомленням джерела людям дозволили взяти з собою тільки ручну поклажу. Тим часом будинки, з яких таким чином виселили цивільних осіб, зайняли бойовики. При цьому залишену в селищах домашню худобу вони частково зарізали, а частково вивезли до Донецька. Ці дії російських окупантів дуже схожі на геноцид кримських татар з боку радянської влади у 1944 році.

Тим часом у Саханку і Ленінське окупанти переміщують важку військову техніку для подальших обстрілів українських позицій.

У той же час особливе занепокоєння викликає доля вимушених переселенців. У Новоазовську ніхто ніякого житла їм не надав. Людям доводиться ночувати на лавочках і в наметах, немов безхатченкам.

«Всі ці безчинства бойовики «ДНР» учиняють на очах спостерігачів ОБСЄ і ті мовчать, немов набравши в рот води. Вони бачать, що переселенці знаходяться в нелюдських умовах і дозволяють собі злочинну бездіяльність», — повідомляє джерело.

Дуже не хотілося б вірити, що в даній ситуації ОБСЄ спустить цю справу на гальмах і займе лояльну позицію по відношенню до російських окупантів. Однак той факт, що миротворці не можуть або ж не хочуть забезпечити цілодобовий моніторинг ситуації на ділянках розведення сторін шляхом постійної присутності спостерігачів, наводить на дуже тривожні думки.

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору