Важливо
Все про: luhansk(689)

Львівські волонтери передали допомогу військовим медикам у АТО

1044
Мініатюра: dscn0645

Народна мудрість каже, що краще мати сто друзів а ніж сто карбованців. Нам приємно говорити, що дружні стосунки, які встановились між волонтерами зі Львова та офіцерами Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ” приносять не лише радість у спілкуванні але й конкретний результат. Зокрема, волонтери відгукуються на наші звернення, щодо необхідності тієї чи іншої гуманітарної допомоги і надсилають нам її поштою або навіть підвозять автотранспортом. У свою чергу СІМІС оперативно доставляють допомогу адресату.

Ось і сьогодні ми доставили гуманітарний вантаж тим, до кого ми самі (військовослужбовці та й не тільки) звертаємося по допомогу – військовим медикам.

Офіцери ОЦЦВС постійно допомагають 59 військовому госпіталю з різного роду питань, як то залучення до проведення ремонтних робіт сил та засобів місцевих органів влади та організацій, організація концертів на території госпіталю та багато іншого.

Впевнені, що передані нами медичні препарати та матеріали стануть в нагоді військовим медикам. Крім того, ми передали дитячі малюнки, сувеніри та привітання захисникам України керівництву шпиталю, яке, у свою чергу, пообіцяло розмістити їх у їдальні.

Читайте також:  У Старобільську відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України.

За словами військових медиків така “комплексна терапія допоможе швидше ставити у стрій хворих та поранених”. Слова вдячності від начальника медичної служби 59 ОВМГ Олександра Мельника з радістю розділяємо з волонтерами зі Львова (п. Андрій, Балашова Т. та інші).

Слава Нації!

dscn0652

dscn0633

dscn0636

dscn0645

dscn0648

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору