20 Октябрь
«Сакральна місія Росії»: Російського окупанта, знищеного біля Водяного, передали для поховання на тимчасово непідконтрольну Україні територію
Новини

«Сакральна місія Росії»: Російського окупанта, знищеного біля Водяного, передали для поховання на тимчасово непідконтрольну Україні територію

3669
Мініатюра: photo_2016-10-17_18-34-42

Сьогодні, через КПВВ «Мар’їнка», незважаючи на вчорашній обстріл з боку непідконтрольної Україні Александрівки, українська сторона передала представникам громадської організації, яка здійснює свою діяльність на території так званої «ДНР», тіло чергового російського окупанта.

Ця подія відбулася у рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200» метою якого є повернення тіл загиблих до місць остаточного поховання, сприяння в організації їх вшанування та надання можливостей сім’ям загиблих отримати відповідний соціальний захист держави. У даному випадку не зважаючи на те, що людина воювала проти нашої держави, Україна дотримуючись християнських принципів та міжнародних норм після проведення відповідної експертизи, не зволікаючи, передала тіло для подальшого поховання родичами загиблого.

За наявною інформацією невідомого озброєного чоловіка віком приблизно 40-45 років 17 жовтня цього року було знищено неподалік селища Водяне під час бойового зіткнення.

У знайденій при ньому записній книжці є запис, якій добре ілюструє чому він приїхав воювати на Донбас та як російська пропаганда виправдовує свою агресію в Україні: «Сакральная миссия России – сохранить культуру, восстановить и развить ее, своим примером показывая всему миру как нужно жить будучи творцом, воспитывая потомство беспокоящееся не только о себе, а и о своей Родине – Державе. Россия – это духовный центр планеты». Також людина пише про якесь світло яке вона для себе обрала.

Читайте також:  Представники НАТО поділилися досвідом з українськими колегами

Аналізуючи запис, зроблений у книжці на кількох сторінках, практично без виправлень, посеред суто військових термінів та інформації щодо бойових дій, складається враження, що це був добре підготовлений  матеріал наданий кремлівськими кураторами для виступу, або перед телекамерою або перед іншими обдуреними людьми, які приїхали на Донбас захищати «духовний центр планети» від бандерівців.

photo_2016-10-17_18-34-42

photo_2016-10-17_18-35-14

blok-sajt

sajt

 

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору