21 Октябрь
В рамках проведення навчань «Рубіж — 2016» мешканцям Донбасу доправили понад п’ять тон гуманітарного вантажу
Важливо

В рамках проведення навчань «Рубіж — 2016» мешканцям Донбасу доправили понад п’ять тон гуманітарного вантажу

697
Мініатюра: img_7438

В рамках проведення навчань «Рубіж — 2016» мобільні групи цивільно-військового співробітництва доставили та передали жителям Донецької та Луганської областей понад п’ять тон гуманітарного вантажу від Благодійного фонду «Миротворець України» Наглядово-координаційної ради громадських організацій та волонтерів при Вінницькому Військовому медично-клінічному центрі Центрального регіону та Вінницького єпархіального управління Української православної церкви.

Медичне обладнання, лікарські препарати, іграшки, дитячу літературу та продукти харчування отримали лікувальні та реабілітаційні заклади міст Авдіївка, Курахове, Новомихайлівка, Гірник, Костянтинівка, Бахмут, Сєверодонецьк, Часів Яр, Красне. Гуманітарну допомогу у вигляді автомобільних акумуляторів та зварювального обладнання від вінницьких волонтерів також отримали і місцеві групи цивільно-військового співробітництва, які щодня опікуються проблемами мешканців прифронтових територій.

Читайте також:  Військовим під Волновахою доправили партію медикаментів для боротьби з сезонними хворобами

img_7438

img_7570

img_7581

Олексій Мазепа
Статті:1459
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1459
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору