23 Октябрь
Волонтери-митці з «Арт-десанту» провели концерт для артилеристів, що брали участь у навчаннях «Рубіж — 2016»
Новини

Волонтери-митці з «Арт-десанту» провели концерт для артилеристів, що брали участь у навчаннях «Рубіж — 2016»

940
Мініатюра: img_7892

На полігоні «Дівички», що на Київщині, по завершенні практичного етапу стратегічних командно-штабних навчань «Рубіж — 2016» відомі українські митці – учасники волонтерського проекту «Арт-десант», за організаційної підтримки мобільної групи цивільно-військового співробітництва, провели концерт для воїнів-артилеристів, що брали участь у навчаннях.

Перед бійцями виступили заслужений артист України, співачка Леся Горова, громадський активіст, заслужений діяч мистецтв України Володимир Гонський, гітарист-віртуоз, лауреат численних музичних премій Сергій Шматок, соліст житомирської філармонії, бандуристка Світлана Ніконорова, фіналіст шоу «Х-фактор», співачка Влада Чайка.

За словами Володимира Гонського, в рамках мистецького волонтерського проекту «Арт-десант» відбулося вже понад 400 концертів, переважна більшість з яких проходили у зоні проведення антитерористичної операції, аудиторією є бійці на передовій та місцеві жителі, у домівки яких прийшла війна.

«Ми несемо нашим Героям не тільки розваги, ми прагнемо щоб люди розуміли велич нашої культури, усвідомлювали якому величному строю вони зараз стоять, активно долучалися до націо- і державотворення і змогли побудувати ту державу, на яку заслуговують теперішні і минулі Герої», — зазначив Володимир Гонський.

Читайте також:  Сопине та Бердянське повертаються до мирного життя

img_7892

img_7796

img_7835

img_7840

img_7865

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору