23 Октябрь
Волонтери-митці з «Арт-десанту» провели концерт для артилеристів, що брали участь у навчаннях «Рубіж — 2016»
Новини

Волонтери-митці з «Арт-десанту» провели концерт для артилеристів, що брали участь у навчаннях «Рубіж — 2016»

671
Мініатюра: img_7892

На полігоні «Дівички», що на Київщині, по завершенні практичного етапу стратегічних командно-штабних навчань «Рубіж — 2016» відомі українські митці – учасники волонтерського проекту «Арт-десант», за організаційної підтримки мобільної групи цивільно-військового співробітництва, провели концерт для воїнів-артилеристів, що брали участь у навчаннях.

Перед бійцями виступили заслужений артист України, співачка Леся Горова, громадський активіст, заслужений діяч мистецтв України Володимир Гонський, гітарист-віртуоз, лауреат численних музичних премій Сергій Шматок, соліст житомирської філармонії, бандуристка Світлана Ніконорова, фіналіст шоу «Х-фактор», співачка Влада Чайка.

За словами Володимира Гонського, в рамках мистецького волонтерського проекту «Арт-десант» відбулося вже понад 400 концертів, переважна більшість з яких проходили у зоні проведення антитерористичної операції, аудиторією є бійці на передовій та місцеві жителі, у домівки яких прийшла війна.

Читайте також:  Учні та педагогічний колектив 163 Київської школи передали ліки для бійців на Світлодарський дузі

«Ми несемо нашим Героям не тільки розваги, ми прагнемо щоб люди розуміли велич нашої культури, усвідомлювали якому величному строю вони зараз стоять, активно долучалися до націо- і державотворення і змогли побудувати ту державу, на яку заслуговують теперішні і минулі Герої», — зазначив Володимир Гонський.

img_7892

img_7796

img_7835

img_7840

img_7865

Олексій Мазепа
Статті:1567
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1567
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору