Новини

До населених пунктів Донеччини доставлено необхідну допомогу, — ЦВС ОТУ «Маріуполь»

1093
Мініатюра: 5

Повага до людей старшого віку, милосердя, доброта, щирість є одним з найважливіших принципів будь-якої розвиненої, цивілізованої держави.

Так офіцери групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» разом з «Християнською службою порятунку» в черговий раз показують, що вони готові допомагати всім, а особливо тим хто цього потребує. За попереднім моніторингом і списками, які надано головами селищних рад та керівниками навчальних закладів, здійснено адресну допомогу та допомогу в навчальні заклади в населених пунктах Зоря, Кальчик, Орловське, Новогригорівка, які знаходяться на лінії розмежування, під постійними обстрілами з боку російсько – окупаційних військ. Нами передано багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, теплі речі, взуття, одяг , який необхідний діткам і актуальний на даний час. Адже погодні умови самі за себе говорять.

А офіцери ЦВС «Волноваха», за підтримки «Промінь Волноваха», надали допомогу малозабезпеченим сім’ям в селищі міського типу Мирне. Особливий подарунок отримали діти з поганим зором, для них передали дві оправи для окулярів, а наймолодшим діткам книжки – Абетки і теплі речі.

В свою чергу групою ЦВС “Курахове” було супроводжено представників БФ “Миротворець України” до Будинку милосердя та Відділення тимчасового проживання “Будинок ветеранів” територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг селища Новомихайлівка Мар’їнського району. Літнім людям привезли продукти харчування, інвалідні коляски, теплі речи тощо. Ці люди за долею життя вимушені проживати в даних закладах, а наший з вами обов’язок покращити їм життя на стільки ми можемо.
Керівництво закладів безмежно, та українські громадяни Донеччини щиро вдячні СІМІС за підтримку та допомогу у складний для них час.

Читайте також:  У Сєвєродонецьку проведено міський збір-змагання юних рятувальників

3

1

2

img_20161020_172932

6

5

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору