Новини

«Сила Нації»: У Маріуполі, в спортивному комплексі «Іллічівець», відбувся турнір з крос-фіту

1142
Мініатюра: 1

В ньому взяли участь ветерани АТО з різних міст України, які внаслідок поранень пережили ампутацію кінцівок але не зважаючи на це живуть повноцінним життям та регулярно тренуються. Раніше подібні турніри вже проходили в Києві і Харкові.

На двох доріжках учасникам змагань необхідно було виконати шість завдань підняти мішки, гирі, виконати вправи на м’язи преса. На кожній зі «станцій» час для виконання вправ був суворо обмежений.

Наймолодшим учасником змагань став 21-річний Ілля Шувалов, якій користується протезом всього 2 тижні. До поранення він воював в 24-ом окремому штурмовому батальйоні «Айдар». Одна з глядачок була настільки зворушена його виступом, що принесла учаснику оберемок квітів, вирощених на своєму городі.

15 учасників, з яких у більшості були ампутовані кінцівки, своїм прикладом доводили, що навіть стоячи на одній нозі можна піднімати гирю. Так ще один айдарівець з Полтавщини, Костянтин Фішер, якій отримав поранення в 2015 році під Горлівкою, виступав на змаганні взагалі без протеза. Журналістам Костянтин зізнався, що протез, який йому встановили за державною програмою, він дуже береже, тому вирішив виступати без нього. Коли Костянтин вже не міг стояти на одній нозі, то піднімав гирю вже сидячи на підлозі але виконав все завдання до кінця.

Військовослужбовці які спостерігали за змаганням на трибунах аплодували йому стоячи. Серед глядачів був і побратим Костянтина, який витягнув його з під обстрілу та врятував йому життя.

Читайте також:  Тимчасовий порядок організації допуску засобів масової інформації та офіційних спостерігачів на спеціальні виборчі дільниці в Донецькій та Луганській областях

— Приємно здивовані запрошенням для участі в нагородженні переможців цього турніру, а особливо, що це воїни АТО, в яких сила волі і духу веде до перемоги. Ці хлопці є прикладом для всіх українців, а головне для підростаючого покоління нашої нації, — зазначив начальник ОЦ ЦВС «Маріуполь» полковник Володимир Богуш.

У фіналі змагань всі учасники отримали подарунки та сертифікати на фінансову підтримку для реабілітації від Маріупольської міської ради, а також «Лицарські хрести Родини Мазеп» якими сьогодні Міжнародна громадська організація «Родина Мазеп» відзначає патріотів України, котрі своїм життям дають приклад служінню українському народові та боронять незалежність держави.

4

1

2

3

7

6

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору