Новини

Учням київської школи № 98 вручили грамоту від керівника АТО

1710
Мініатюра: 13

Сьогодні офіцери Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, разом з представником благодійного фонду «Світ Веселки» Андрієм Алексєєвим, завітали до київської спеціалізованої школи №98 з поглибленим вивченням англійської мови.

Військові привезли та вручили учням 2 «Г» класу грамоту від керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей за тісну співпрацю зі Збройними Силами України та активну громадянську позицію.

Свого часу діти намалювали малюнки та зробили своїми руками невеличкі подарунки нашим бійцям на передовій, а також разом із батьками зібрали багато іграшок та різних речей для своїх однолітків, які мешкають та вчаться у зоні АТО. Весь цей скарб вони передали адресатам через представників цивільно-військового співробітництва.

Готуючись до сьогоднішньої зустрічі з військовими, діти та вчителі зробили невеличку патріотичну концертну програму, яку виконали під гучні оплески своїх батьків та військових, а також подарували паперових голубів миру.

Читайте також:  Для успішного вирішення завдань СІМІС співпрацюють з усіма силовими структурами

В свою чергу представники УЦВС ЗСУ полковник В’ячеслав Раєвський і підполковник Лариса Буніна провели у ігровій формі урок мужності та подарували кожному патріотичний браслет.

Справжньою несподіванкою для учнів став виступ представника благодійного фонду «Світ Веселки» Андрія Алексєєва. Він подякував педагогам, учням та батькам та подарував для класної аудиторії сучасний мультимедійний комплект, який допоможе використовувати інноваційні методи у процесі навчання.

13

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Олексій Мазепа
Статті:1292
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1292
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору