Важливо
Все про: mariupol(529) діти(746)

У Волноваському районі відбувся захід “Україна починається з тебе”

896
Мініатюра: 1

Офіцери групи ЦВС «Волноваха» та начальник кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету Олександр Водчиць взяли участь у проведенні навчально-виховної роботи у опорних школах Волноваського району. Захід мав назву “Україна починається з тебе”.

Організатори підготували презентацію подій, що відбулися на попередньому тижні в Україні та розповіли про трагічні дати в історії нашої Держави. Під час заходу також обговорювали проблемні питання, які є в даному регіоні.

Учні приймали активну участь в обговоренні та ставили цікаві запитання. Самих активних дітей нагородили цінними подарунками.

«Ми повинні будувати нову, процвітаючу країну. І все залежить тільки від нас самих. Наші бажання, наша продуктивна робота в даному напрямку буде мати тільки позитивний результат. Підростаюче покоління, молодь, це цвіт нашої нації», — підкреслив Олександр Водчиць у своєму зверненні до аудиторії.

Читайте також:  ПОСЛУГА З ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПЕРЕПУСТОК НА НЕПІДКОНТРОЛЬНУ УКРАЇНИ ТЕРИТОРІЮ Є БЕЗКОШТОВОЮ

Захід завершили урочистим виконанням Гімну України.

3

1

2

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору