Новини

Посол Ватикану в Україні відвідав населені пункти на лінії розмежування під Маріуполем

803
Мініатюра: 4

Офіцерами груп ЦВС «Маріуполь» та «Бердянське» здійснено зустріч та супровід представників Управління ООН з координації гуманітарних справ та медичної місії Ватикану, на чолі з послом Ватикану в Україні архієпископом Клаудіо Ґуджеротті, до населених пунктів, які знаходяться на лінії розмежування Гранітне, Бердянське та Сопине.

Під час візиту особливу увагу було приділено місцевій амбулаторії у Гранітному, яка зазнала значних пошкоджень під час обстрілів зі сторони російсько-окупаційних військ. На даний час, за допомогою громадських та благодійних організацій, в усій будівлі поставлені пластикові вікна та перекритий дах, але цього замало.

В ході зустрічі обговорювалися проблемні питання, а особливо нестачі медичного обладнання для повноцінного медичного забезпечення.

— Як зазначив сам кардинал, Святіший Отець особливо звертає увагу на Україну, на тих, хто страждає від конфлікту на Сході України. І тому через особу Державного Секретаря, другу особу Ватикану, Святіший Отець хоче виразити свою близькість до тих, хто страждає, і до українського народу загалом. Тому цей візит має такий пасторальний характер. Він відбувається в контексті тієї гуманітарної допомоги, яку надав Святіший Отець для України. Ватикан — це не тільки держава, але також — моральний авторитет світового масштабу. Такий візит має найвищий рівень. Це дуже важливий візит, де будуть звучати важливі слова. І це дуже важливий жест: пригадування про потреби України, про тих, хто тут страждає. Такий візит дуже важливий не тільки економічно. Це пригадування, що проблема України на сході ще поки не вирішена, і Європа нам у цьому повинна допомогти, — наголосив працівник Апостольської нунціатури о. Патрик Оліх.

Читайте також:  Запрошуємо допомогти здійснити дитячі мрії

4

1

3

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору