Луганськ

В «ЛНР» злетів у повітря склад боєприпасів, російські окупанти підраховують втрати

1175
Мініатюра: 302001
vk.com/batalion.azov

vk.com/batalion.azov

В окупованому Первомайську на Луганщині на території індустріально-педагогічного технікуму (колишнє ПТУ № 31) стався вибух складів з боєкомплектом.

Про це повідомляє УЦВС ЗСУ із посиланням на glavred.info.

Комплекс радіоелектронної боротьби Р-330 «Житель» було знищено в результаті вибуху.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права справа», на території технікуму розміщений комплекс Р-330 «Житель», який призначений для виявлення, пеленгування і радіоподавлення мобільних станцій систем рухомого супутникового зв’язку типу Inmarsat і Iridium, виявлення, пеленгування і радіоподавлення базових станцій систем стільникового зв’язку стандарту GSM 1900, а також радіоподавлення навігаційної апаратури споживачів систем супутникового зв’язку NAVSTAR (GPS).

Гуртожиток навчального закладу перетворено в казарму, в якому базуються підрозділи зі складу окремої роти радіоелектронної боротьби і підрозділи 6-го окремого механізованого полку 2-го армійського корпусу «народної міліції ЛНР».

За попередньою інформацією, комплекс Р-300 «Житель» — знищений.

«Офіційні» представники «ЛНР» не коментують інформацію про розміщення складів з боєкомплектом і важкої техніки на території навчального закладу Первомайська, а також не повідомляють про втрати в живій силі в результаті вибуху. Подібна поведінка представників «народної міліції ЛНР» пояснюється тим, що особовий склад окремої роти радіоелектронної боротьби – це кадрові військовослужбовці ЗС РФ, зазначає видання.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору