Важливо
Все про: luhansk(689) діти(747)

Офіцери ЗС України провели у Лисичанській школі “Урок мужності та патріотичного виховання”

896
Мініатюра: dscn0718

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) “Луганськ” здійснюють цілеспрямовану та планову роботу з патріотичного виховання молоді. Також у навчальних закладах у зоні відповідальності проводиться роз’яснювальна робота щодо ролі і місця Збройних сил України у захисті територіальної цілісності нашої держави та відбитті зовнішньої агресії.

Так метою візиту до Лисичанської ЗОШ №14, де працює директором Людмила Стрельцова, було не лише проведення “Уроку мужності та патріотичного виховання” але й перевірка оформлення класу патріотичного виховання з використанням наглядних матеріалів, які СІМІС подарували влітку.

Приємно відзначити, що клас не просто обладнано плакатами задля показухи, але у ньому дійсно проводяться уроки «Захист Вітчизни».

В ході проведення дискусії з учнями військові з’ясували, що молодь налаштована патріотично та вірно розуміє ситуацію, яка склалась на сході України. На прохання учнів, гості розповіли про Збройні Сили України, про можливості самореалізації, які дає армія, особливості вступу до військових вишів та на військову службу. Крім того, офіцери центру закликали молодь більш наполегливо навчатись, цікавитись історією нашої держави та пишатися тим, що ми всі Українці.

Читайте також:  Головне це дитячі посмішки, - СІМІС ОТУ «Північ»

Після завершення уроку з учнями, було й спілкування з деякими вчителями. Приємно відзначити, що вони не машинально виконують свою роботу, а вболівають за те, ким виростуть їх учні, намагаються прищепити дітям любов до Батьківщини.

dscn0734

dscn0733

dscn0718

dscn0722

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору