Новини

Донецька область б’є рекорди по залученню контрактників до лав ЗСУ

1602
Мініатюра: zsu

zsuДонецька область є одним з лідерів в Україні по виконанню плану на залучення контрактників до лав Збройних Сил.

Про це під час прес-конференції повідомив військовий комісар Донецької області Олександр Сергєєв, повідомляє Управління ЦВС ЗСУ із посиланням на Depo.Донбас.

За його словами, за 9 місяців цього року кількість мешканців області, які уклали контракт на службу в Збройних Силах України, збільшилася в три рази, у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

При цьому, мешканці області після укладання контракту несуть службу у різних підрозділах по всій території України.

«Контракт укладають, головним чином, чоловіки 35-40 років з середньо-спеціальною або навіть вищою освітою. Для багатьох з них це вже не перший контракт. Мотивацію ми не досліджуємо, але можу сказати, що служба в лавах ЗСУ – дуже конкурентне зайняття на ринку праці. Людина відразу отримує зарплатню в 7 тисяч гривень, за службу в зоні АТО – додаткові виплати, ще є доплати за службу на передньому краї. В сумі це значні кошти. Можу сказати, що існує навіть певне змагання за право служити в певних частина чи на якихось напрямках», — відзначив військовий комісар.

Читайте також:  Група ЦВС «Попасна» передала матеріали для закінчення ремонту в дитячому садку Троїцького та в знак подяки отримала ікони

При цьому, майже 15% серед всіх контрактників – жінки. Вони займають не лише «жіночі» спеціальності, а й цілком бойові.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору