Новини

В «ЛНР» відключають опалення за борги 2014 року

863
Мініатюра: teplo

З початком опалювального сезону соціально незахищені категорії громадян почали вимагати від влади ОРЛО пільг і призначення субсидій.

teploПро це пише Трибун із посиланням на власні джерела на окупованій території, повідомляє УЦВС ЗСУ.

Повідомляється, що боржників від послуг відключають комунальники від ДП «Луганськгаз» і ТД «Нафтопродукт». Зазначають, що не пошкодували навіть тих, чиї борги утворилися ще у 2014 році.

«Раніше сам ватажок «ЛНР» голосно заявив, що такі борги будуть заморожені. Але, чи то комунальні служби його не почули, то чи цинічно ігнорують «главу», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що луганчани з кожним днем ​​мають все менше можливостей оплачувати комунальні послуги: робота відсутня, в бюджетній сфері знімаються надбавки і премії, а ціни ростуть. Найскрутніше живуть малозабезпечені і самотні пенсіонери.

Читайте також:  Львівські волонтери передали допомогу військовим медикам у АТО

«Чи зможуть пільговики домогтися своїх субсидій — покаже час. Але вже зараз можна припустити, що навряд чи. «Молода республіка» економить, на чому може. А може вона — на зарплатах і пенсіях «, — зазначає житель окупації.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору