Новини

23 засуджених повернуто на підконтрольну українській владі територію, — Мін’юст

621
Мініатюра: prison

З установ виконання покарань, розташованих на тимчасово непідконтрольних українській владі територіях Донецької області, повернули ще 23 засуджених.

prisonПро це повідомляє прес-служба Мін’юсту, інформує УЦВС ЗСУ.

«Міністерство юстиції спільно з офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини повернуло з установ виконання покарань, розташованих на непідконтрольних українській владі територіях Донецької області, чергову партію з 23 засуджених. Серед них 1 жінка та 11 осіб, які засуджені до покарання у виді довічного позбавлення волі», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що загальна кількість ув’язнених, яких вдалося повернути на підконтрольні території, зросла до 131 особи.

«Нині усі повернені в’язні переміщені до Маріупольського слідчого ізолятора управління. 5 засуджених подали заяви про направлення їх до установ Донецької області, решта буде вивезена найближчим часом до установ виконання покарання інших регіонів України», — зазначається у джерелі.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору