Донбас
Все про: донецьк(450)

Місто поглинули морок, багнюка та іржа, — як вмирає окупований Харцизськ. ФОТОрепортаж

795
Мініатюра: 33

Окупований Харцизськ Донецької області поступово вмирає, залізниця іржавіє, будинки розвалюються, дороги перетворюються на багнюку.

Про це написав блогер Станислав Васін, який нещодавно побував у місті, передає УЦВС ЗСУ.

«Сьогодні був на околицях Харцизька. Просто морок. Розвалені приватні будиночки; замість доріг — якийсь чорний насип упереміш з брудом і ямами; двоповерхові будинки — переважно так і кинуті із заклеєними навхрест скотчем вікнами ще з 2014-го. Людей майже немає. З решти чоловіків, які не пішли в «ополчення», велика частина п’є, здаючи залишки металу з покинутих промзон. Жінки виглядають не краще. Біля єдиного багатого особняка з висадженими біля паркану квітками прямо переді мною в ці квіти впав якийсь мужик головою в землю. Тут же і заснув, бухий», — написав Вісін.

За його словами, у місті Зугрес ситуація набагато гірше, там навіть немає нормального магазину.

«Ці містечка з’їдають життя, як не старайся. Мені здається, тут варіанти два: там живуть або ті, хто все це бачив і від цього спився, або ті, хто спився, так і не зрозумівши, де він живе», — зазначив він.

Читайте також:  У Жованці похрестили дитину, яка народилася та виросла під обстрілами російських окупантів

В Харцизьку тепер проституція і «ополчення» — єдиний заробіток.

«Нижче — фото порожніх іржавих товарних вагонів на станції Харцизьк. Пам’ятник промислової потужності «республіки». Єдиний потяг, що стояв з вугіллям, був російським», — написав Васін.

33

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору