Новини

В окупованій Горлівці зі снайперської гвинтівки обстріляли автобусну зупинку. КАРТА

946
Мініатюра: sniper

Вчора в тимчасово окупованій Горлівці Донецької області невідомий відкрив вогонь зі снайперської гвинтівки по автобусній зупинці. В результаті обстрілу ніхто не постраждав. Про це повідомляють у соціальних мережах, передає УЦВС ЗСУ.

Читайте також:  Група ЦВС "Авдіївка" відвідала соціально незахищені, малозабезпечені та багатодітні сім'ї Авдіївки та сусідніх населених пунктів в "сірій зоні"

«У Горлівці вранці в годину пік невідомий зі снайперської гвинтівки обстріляв зупинку на автовокзалі, стріляв неприцільно, ніхто не постраждав», — повідомляють місцеві мешканці.

44

Автовокзал в Горлівці

Автовокзал в Горлівці

Також стало відомо, що вчорашній день пройшов не без ексцесів в окупованому Донецьку. Мешканці окупованого Донецька розповідають про підрив кіосків, нарікаючи на кримінальні розбірки.

«У Донецьку вночі підірвано 2 сигаретних кіоски, в одному з них загинув чоловік (продавець?). Місцеві жителі підозрюють, що це помста рекетирів за відмову платити данину», — повідомляють очевидці.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору