Важливо
Все про: Закарпаття(14)

У Мукачеве завітали мешканці з Донеччини та Луганщини

610
Мініатюра: img_7510

У рамках проекту знайомства з західною культурою “Волонтерський агітпотяг “Труханівська Січ” вчора до міста над Латорицею завітало чимало гостей.

Про це повідомляє Редакція інформаційних видань Карпатський об’єктив, передає УЦВС ЗСУ.

Концепція цього агітпотягу проста. ЇЇ організатори наголошують на тому, що це не туристичний чи розважальний проект. «Це той експеримент комунікацій серед різних верст населення, який може надати поштовх до розв’язання хоча б кількох гострих питань нашої країни. Це буде не просто “візитівки” міст, які дійсно красиві, не просто спільні фото на фоні пам’ятників та замків. Це буде історичні, культурологічні та соціальні диспути, які будуть організовані з врахуванням особливостей кожного міста. А сам Потяг буде свого роду рентгеном, який покаже глибину проблем та можливі напрямки їх вирішення».

Всього до Мукачева прибуло близько 200 гостей, серед них переважно молодь з Донеччини та Луганщини.

Зазначимо, що Мукачево не перше місто, яке вони відвідали. Вінниця, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ інші міста мальовничої України вже зустрічали молодь у себе.

Читайте також:  Викладач однієї зі шкіл Закарпаття отримав відзнаку начальника Генерального штабу ЗСУ

У місті над Латорицею вони гуляли, відвідували визначні місця, також на набережній, біля центрального моста, смакували козацький куліш, каталися на катамарані.

Зауважимо, що зустрічали їх небайдужі мукачівці та активісти.

Коментарі
Вгору