Важливо
Все про: Закарпаття(15)

У Мукачеве завітали мешканці з Донеччини та Луганщини

632
Мініатюра: img_7510

У рамках проекту знайомства з західною культурою “Волонтерський агітпотяг “Труханівська Січ” вчора до міста над Латорицею завітало чимало гостей.

Про це повідомляє Редакція інформаційних видань Карпатський об’єктив, передає УЦВС ЗСУ.

Концепція цього агітпотягу проста. ЇЇ організатори наголошують на тому, що це не туристичний чи розважальний проект. «Це той експеримент комунікацій серед різних верст населення, який може надати поштовх до розв’язання хоча б кількох гострих питань нашої країни. Це буде не просто “візитівки” міст, які дійсно красиві, не просто спільні фото на фоні пам’ятників та замків. Це буде історичні, культурологічні та соціальні диспути, які будуть організовані з врахуванням особливостей кожного міста. А сам Потяг буде свого роду рентгеном, який покаже глибину проблем та можливі напрямки їх вирішення».

Всього до Мукачева прибуло близько 200 гостей, серед них переважно молодь з Донеччини та Луганщини.

Читайте також:  На Закарпатті відкрили меморіальний знак Малого Державного Гербу України

Зазначимо, що Мукачево не перше місто, яке вони відвідали. Вінниця, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ інші міста мальовничої України вже зустрічали молодь у себе.

У місті над Латорицею вони гуляли, відвідували визначні місця, також на набережній, біля центрального моста, смакували козацький куліш, каталися на катамарані.

Зауважимо, що зустрічали їх небайдужі мукачівці та активісти.

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору