3 Ноябрь
У Краматорську військові та представники міжнародних організацій визначили напрямки протимінної діяльності
Важливо
Все про: донецьк(481)

У Краматорську військові та представники міжнародних організацій визначили напрямки протимінної діяльності

1064
Мініатюра: img_1530

В Об’єднаному центрі цивільно-військового співробітництва, що у Краматорську, відбувся круглий стіл за участі представників міжнародних організацій “Женева колл/Geneva Call”, “Датська група з питань розмінування/Danish Demining Group”, “ХАЛО Траст/HALO Trust”, а також Швейцарський фонд з протимінної діяльності/Swiss Foundation for Mine Action”.

Під час зустрічі іноземних гостей ознайомили з діяльністю груп цивільно-військового співробітництва в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України, їх співробітництвом з гуманітарними та волонтерськими організаціями, а також існуючими проблемними питаннями та новими викликами.

Разом з цим, під час бесіди, значна увага була приділена питанням координації протимінної діяльності, під час якої представники міжнародних організацій поділилися своїм досвідом щодо виконання завдань, пов’язаних з протимінною діяльністю на територіях Донецької та Луганської областей. Основними напрямками цієї роботи є проведення занять з мінної безпеки з цивільним населенням та в навчальних закладах, проведення нетехнічної розвідки місцевості та гуманітарного розмінування визначених ділянок. Водночас, учасниками круглого стола були визначені пріоритетні напрямки подальшої співпраці.

Читайте також:  З району проведення операції Об'єднаних сил військовим санітарним автомобілем евакуйовано до Дніпра важко хворого пацієнта

На завершення зустрічі, іноземні гості подякували начальнику групи координації цивільно-військового співробітництва штабу АТО полковнику Миколаю Цибулько за організацію згаданої зустрічі, а також за можливість поспілкуватися та обговорити питання, що цікавили кожного.

img_1530

img_1518

img_1519

img_1525

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору