Важливо
Все про: mariupol(422) діти(508)

У Маріуполі відбувся 2 тур військово-спортивної гри «Військову форму одягли сини»

407
Мініатюра: 1

Офіцери СІМІС вже давно стали бажаними гостями в навчальних закладах Донеччини та Луганщини. Цього разу їх запросили стати суддями в Музичні спеціалізованій школі №4 міста Маріуполя.

Тут відбувся турнір 2-го етапу військово-спортивної гри – мікс «Військову форму одягли сини». Чотири команди від Маріупольських шкіл боролися за перше місце в районних змаганнях.

Відкрили захід урочистим виконанням Гімну України. Далі проводилися естафети на час, де учасники змогли показати свою спритність, витримку, силу, кмітливість.

В даному турнірі перемогла команда «Фенікс» ЦДЮТ «Західний», яка отримала грамоту за перше місце. А команди: «Братство», «Живчики» та «Майстер Кік» за участь в змаганнях отримали листи подяки. Хочеться також відмітити дівчаток, які брали участь в даному турнірі. Вони були рівні хлопчиків.

Діти отримала море задоволення, показали свої вміння, ініціативу, спритність, витривалість, винахідливість та всі разом готові йти до нових перемог.

Колектив школи вдячний офіцерам групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» за прийняте запрошення та найближчим часом чекає в військових у гості на проведення майстер – класу для старшокласників «Збірка розбірка зброї».

Читайте також:  У Слов'янську армія ремонтує дитсадок

5

1

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:1290
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1290
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору