Важливо
Все про: mariupol(491) діти(685)

У Маріуполі відбувся 2 тур військово-спортивної гри «Військову форму одягли сини»

730
Мініатюра: 1

Офіцери СІМІС вже давно стали бажаними гостями в навчальних закладах Донеччини та Луганщини. Цього разу їх запросили стати суддями в Музичні спеціалізованій школі №4 міста Маріуполя.

Тут відбувся турнір 2-го етапу військово-спортивної гри – мікс «Військову форму одягли сини». Чотири команди від Маріупольських шкіл боролися за перше місце в районних змаганнях.

Відкрили захід урочистим виконанням Гімну України. Далі проводилися естафети на час, де учасники змогли показати свою спритність, витримку, силу, кмітливість.

В даному турнірі перемогла команда «Фенікс» ЦДЮТ «Західний», яка отримала грамоту за перше місце. А команди: «Братство», «Живчики» та «Майстер Кік» за участь в змаганнях отримали листи подяки. Хочеться також відмітити дівчаток, які брали участь в даному турнірі. Вони були рівні хлопчиків.

Діти отримала море задоволення, показали свої вміння, ініціативу, спритність, витривалість, винахідливість та всі разом готові йти до нових перемог.

Читайте також:  23 дитини з Авдіївки вирушили на відпочинок до дитячого санаторію завдяки військовим та небайдужим з ГО «Дитинство в долонях»

Колектив школи вдячний офіцерам групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» за прийняте запрошення та найближчим часом чекає в військових у гості на проведення майстер – класу для старшокласників «Збірка розбірка зброї».

5

1

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору