Новини

У Маріуполі відкрилась фотовиставка «МОЯ АРМІЯ. Бачити серцем»,- ЦВС ОТУ «Маріуполь»

1278
Мініатюра: 2

Сьогодні у Маріуполі, в Центрі сучасного мистецтва імені Куїнджі, відкрилась фотовиставка «МОЯ АРМІЯ. Бачити серцем», яка триватиме до 25 листопада. Тут можна побачити Українську армію іншими очима. Двісті знімків це як двісті картин військового життя. На виставці представлені фотографії зроблені самими воїнами, які безпосередньо приймали участь в бойових діях та знаходилися на межі життя і смерті.

Першими фотовиставку побачили жителі Києва, другими — маріупольці. В подальшому, фотовиставка буде представлена по всій території України.

— Маріуполь в даному списку вибраний невипадково. Він став форпостом в ході російсько-окупаційної війни, — наголосила менеджер проекту Людмила Кузіна.

На фотовиставку прийшли військові та цивільні серед яких багато учнів навчальних закладів. Діти вважають, що такі виставки необхідні і дуже важливі. Один із кураторів проекта Константин Черніков працював в зоні АТО фотокореспондентом. Він каже, що в захваті від присланих фотографій самих бійців. На фотовиставці також була представлена можливість передати привіт нашим воїнам на передову за допомогою листівок. Всі бажаючі писали їм слова вдячності та підтримки.

Читайте також:  Багатодітній родині з Волновахи передали гуманітарну допомогу від небайдужих українців

— На цих фотографіях я побачила своїх знайомих. Багатьох із них вже нажаль немає в живих. Я вважаю, що дякуючи фотографіям пам’ять про них буде збережена, — зазначила представник групи СІМІС з Маріуполя Тетяна Скородід

4

1

2

3

5

Олексій Мазепа
Статті:1670
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1670
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору